6-10 Yaş Yüz Yüze Yılbaşı Atölyeleri

.

 

ETKİNLİK ADI: 6-10 Yaş Yüz Yüze Yılbaşı Atölyeleri

TARİH: 18 ve 25 Aralık Cumartesi

SEVİYE:  6-10 yaş arası öğrenciler için uygundur.

GÜN/SAAT SEÇENEKLERİ:

18 Aralık Cumartesi / 14:30 – 15:30 / Göktürk

25 Aralık Cumartesi / 15:00 – 16:00 / Maslak

ÜCRET: KDV dahil 175 TL

Kayıt Formu

KİTLER:

Yüz Yüze atölyelerde kullandığımız kitler; müfredatlarımızı uygulamamız için gerekli tüm parçalar, motor, pil kutusu, lastik ve atölye sırasında bu parçaları hızlıca bulmanıza imkan veren özel bir düzenleyiciden oluşur. Bu kit öğrencilerin olmaz, atölye sonunda öğrenciler kitleri atölyede bırakır dolayısıyla ekstra bir kit ücreti yoktur.

      

ETKİNLİK HAKKINDA:

Yılbaşı Atölyemizde katılımcılarımız atölye kapsamında temin edilecek kitler ile motorlu bir Noel Baba Kızağı inşa edecekler. Bu atölye onları yaratıcı olmaya teşvik edip, temel fizik prensiplerinden sürtünme kuvveti ile tanıştıracak. Çocuklar bu atölye sırasında hem çok eğlenecek hem de öğrenecekler.

DİĞER BİLGİLER:

* e² Genç Mühendisler, 4-15 yaş arası çocuklara STEM’in  temellerini eğlendirerek öğreten (eğitim + eğlence= e²) ve sevdiren bir global eğitim firmasıdır.

* STEM: İngilizce; Science (Fen), Technology ( Teknoloji), Engineering (Mühendislik) ve Mathematics ( Matematik) ‘in baş harflerini temsil etmektedir. Çocuklara erken yaşta bu alanları sevdirmeyi amaçlayan, konulara bütünsel ve uygulamalı olarak öğretildiği bir eğitim yaklaşımıdır.

* e² Genç Mühendisler tarafından geliştirilen STEM programları uzman e² eğitmenleri tarafından eğitim yılı boyunca anlaşmalı eğitim kurumlarında ve e² atölyelerinde verilir.

* e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biridir. AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Konuyla ilgili detaylara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.