Neler Yapıyoruz?

.

e² Genç Mühendisler K’nex®, LEGO® ve benzeri yapı oyuncakları kullanarak, değişik ihtiyaçlara ve farklı yaş seviyelerine göre eğlenceli ve öğretici STEM atölyeleri düzenler.

Okul içi ve okul sonrası zamanlarda;  yüz yüze ve/veya online olarak gerçekleştirdiğimiz düzenli atölyelerimizin yanı sıra, ev atölyelerimiz (home education) ve okul içi uygulamalarımız (Etüt ve özel etkinlik çalışmaları), özelleştirilmiş doğum günü atölyelerimiz, sömestr/yaz kamplarımız, kurumsal şirketler için yetişkin atölyelerimiz ve sosyal sorumluluk çözümlerimiz de mevcut. Çok yakında otizm spektrumlu çocuklar için hazırlanmış özel ihtiyaçlar programımızı da uygulamaya başlayacağız. Aşağıda her bir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Düzenli Atölyeler ( Okul içi / Okul sonrası)

Yüz yüze ve/veya online atölyelerimizde çocuklarınız hem öğrenecek hem de çok eğlenecek!

e² Genç Mühendislerin düzenli atölyeleri, yıl boyunca anlaşmalı eğitim kurumları ve merkezlerde yüz yüze ve/veya online olarak verilir. Yaş ve içeriğe göre değişen farklı programımız vardır. 8 ila 32 hafta arasında değişen programlarımıza çocuklar haftada 1 katılır.Program detaylarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Programları Gör

e² Ev Atölyeleri

Düzenli atölyelerimizi çocuğunuza ev veya site konforunda yaşatmak istiyorsanız biz size gelebiliriz 🙂 En fazla 6 kişiden oluşan arkadaş gruplarını oluşturun ve uygun programı seçtikten sonra bizimle iletişime geçin.

Program detaylarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Programları Gör

e² Yaz/Sömestr Kampları

Okullar kapanmış olabilir, ama eğlenerek öğrenmenin yeri ve zamanı yok!

e² Kamp programı tatil dönemlerinde anlaşmalı eğitim kurumlarında, merkezlerde ve otellerde yapılır. Hafta içi tam/yarı zamanlı olarak değişkenlik gösteren tatil programlarımızın müfredatı düzenli eğitim programı müfredatından farklıdır, çoğu zaman STEM atölyelerine ek olarak başka aktiviteler de içerir.

Mevcut Kampları Gör

e² Özel Günler

Çocuğunuza ve konuklarınıza eğlenceli, farklı bir doğum günü partisi yaşatmak istiyorsanız ya da ailenizin hep beraber eğlenebileceği özel bir aktivite arıyorsanız ilginizi çekecek etkinliklerimiz var!

Tavsiye edilen süre: 1.5 – 2 saat

Detaylı Bilgi

e² Kurumsal Çözümler

LEGO®’yu çocuk oyuncağı sanıyorsanız yanılıyorsunuz!

e2 Kurumsal Atölyeleri, şirket çalışanlarına ve ailelerine, eğlenceli ve alışılmışın dışında atölyeler sunuyor!

e² Yetişkin Takım Atölyeleri: Gelişim ve motivasyon odaklı takım atölyelerimizde, çalışanlarınız gruplar halinde onlara verilen görevi yaratıcı yaklaşımlarla tatlı bir rekabet ortamında çözmeye çalışıyorlar. Bir görev için birlikte çalışmak, problemlerin üstesinden gelmek, çalışanlarınızdan günlük iş akışlarında beklediğiniz pek çok beceriyi pekiştiriyor.

e² Yetişkin Bireysel Atölyeler: Çalışanlarınızın motivasyonunu artıracak, onların ilgi alanlarına verdiğiniz destekle, çalışılmak istenen şirket olmanıza katma değer sağlayacak bireysel atölyelerimizde, çalışanlarınız yetişkinlere özel ileri seviye LEGO® modelleri ile kafalarını dağıtıp eski günlere dönecekler. Ve tabii ki çok eğlenecekler 🙂

e²  Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri:  Çocukları geleceğe hazırlayan bir sosyal sorumluluk projesi istediğinizde, 4-12 yaş arası çocuklar için, uzun soluklu eğitim programları hazırlayabiliriz. İster şirket çalışanlarınızın çocukları olsun, ister iletişimini yapabileceğiniz bir KSS projesi olsun, markanızın, eğlenerek öğretme tekniğini uygulayan global bir eğitim programı vasıtasıyla çocukları geleceğe hazırlayan bir eğitim projesine imza atması mümkün.

 

İletişime Geç

e² Özel İhtiyaçlar

e² farklı beceri ve ihtiyaçlara sahip çocuklar için hazırlanmış özel programlar sunuyor.

Çocuğunuzun ihtiyacına göre özel olarak hazırlanmış, birden fazla algıyı kullanarak öğrenme deneyimi sunan e² Özel İhtiyaç LEGO® Atölyesi,

  • Görme problemi olan
  • İşitme problemi olan
  • Hareket kısıtlaması olan
  • Gelişim bozukluğu olan
  • Dikkat bozukluğu ve hiperaktivitesi olan

çocuklar için uygun. Özel İhtiyaçlar atölyelerimizle ilgileniyorsanız bize ulaşın.

İletişime Geç