Referanslarımız

.

e² Young Engineers, Türkçe ismiyle e² Genç Mühendisler programlarının; *Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünün*, dünyadaki etkili ve başarılı eğitim politikalarını ve uygulamalarını küresel düzeyde araştırmak ve paylaşmak  amacıyla oluşturduğu, Küresel Eğitimde Yenilik Girişiminin (Global Education Innovation Initiative) STEM kategorisi için belirlediği kriterleri karşıladığını ve bu sayede firmamızın dünya çapında başarılı STEM uygulayıcıları arasında yer aldığını duyurmaktan gurur duyarız.
Markamız, STEM alanında Harvard Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün tanıdığı çok az firmadan biri. Kategorideki diğer kurum/kuruluşlarla ilgili bilgi edinmek isterseniz şu linki tıklayabilirsiniz:

Harvard GES

AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU tarafından çok yakın zamanda aldığımız mükemmellik belgesi ise, toplumumuza ve değerli çocuklarımızın hayatlarına etki edecek eğitim programlarımızın mükemmelliği ve gelişimi adına Araştırma ve Geliştirmeye harcadığımız zamanın ödülü. Bizler bu sektörde şirket kaynaklarının %65’ini AR-GE’ye ayıran nadir firmalardan biriyiz. Her daim yeni buluşların peşindeyiz çünkü kendimizi sadece yarının bir parçası olarak değil, yarının şekillendiricilerden olarak düşünmek en büyük motivasyonumuz.

Velilerimiz neler demiş?

Her yıl, programlarımıza katılan, velilerimize anketler gönderiyoruz. İşte cevaplardan derlenen özetler. Hepsine katıldıkları ve yorumları paylaşmamıza izin verdikleri için tekrar teşekkür ediyoruz.

  • %93 ; Programın beklentileri gayet karşıladığını söyledi.
  • %95: Gelecek programlara kesinlikle katılacağını söyledi.
  • %91: Bizi başka velilere ve eğitimcilere tavsiye edeceğini söyledi.
  • %98 : Eğitimcilerden ve kayıt sürecinden memnun kaldığını söyledi.
  • %92: Çocuklarının programdan eğlenmiş ve öğrenmiş olarak döndüğünü söyledi.
  • %81: Kurs ücretinin piyasa ortalamasında olduğunu, muadillere göre fiyat/kalite dengesinin gayet iyi olduğunu söyledi.
  • e² Genç Mühendisler deyince aklınıza gelen ilk 3 kelimeyi sorduğumuzda; Profesyonel %75 ile en çok seçilen kelime oldu. Bunu sırasıyla %73 Eğlenceli, %68 Yenilikçi, % 66 Güvenli takip etti.

Bazı yorumlar…

Yeliz Yıldırım (6 yaş velimiz); İlk gün itibari ile keyifli bir devam süreci yaşadık. 6 yaşındaki oğlumun kelime dağarcığında ve kendini ifade etme sürecinde dahi büyük gelişmeler yaşadık. Ekibinizi çok seviyoruz.

Sümeyye Akyıldız ( 4 yaş velimiz); Profesyonel eğitimin yanında çocukların özgüveninin artmasına inanılmaz yardımı olan programı, 1 yıl boyunca abartmadan her Cumartesi iple çektik 🙂  Her çocugun bireysel farklılıklarini belirleyip ihtiyaca göre yönlendirmeniz de çok iyiydi.. çok teşekkür ederiz .. Öğretmenimizi de özleyeceğiz.

Hülya Ekinci ( 4 yaş velimiz);  Şuan 5 yaşındaki oğlum bütün yıl hiç sıkılmadan ve her hafta büyük bir zevkle derslere katıldı. Biz çok memnun kaldık .Programın parmak kaslarını çok iyi çalıştırdığını,hayal gücünü desteklediğini ve algılayıp koordinatları takip ederek uygulama yeteneğini geliştirdiğini gözlemledim.Şu anda oğlum 6+ legoları kitapçığı takip ederek kendi başına yapabiliyor.Emeğinize sağlık..Gerçekten çok memnun kaldık.Diğer programlara da devam etmeyi düşünüyoruz.Herşey için teşekkürler..

Tülay Güral ( 10 yaş velimiz); 10 yaşındaki kızım Yaz Okuluna katıldı.Fizik kanunlarını hayatın içindeki örneklerle öğrenmesi , kendisine farkındalık kazandırdığını düşünüyorum. Uzun soluklu eğitimlerle vizyonunun gelişmesi, hayata daha anlamlı bakması, etrafında olanları daha farkında yorumlaması kaçınılmaz. Biz sizden oldukça memnun kaldık.Görüşmek dileği ile. Sevgiler.

Emine Topçu ( 5 ve 7 yaş velimiz); Çok iyi bir ekipsiniz, hocamızın pedagojik olarakta çocuklara yaklaşımı, sabrı takdir edilecek derecede…umarim gelecek dönemlerde bir arada oluruz.

Arzu Turan ( 7 yaş velimiz); Teorik bilgilerin uygulamaya, ürüne dönüşmesi hem kalıcı öğrenmeyi sağlıyor hem de çok eğlenceli… Çok sevdikleri oyuncaktan (Lego’dan) neler yapabileceklerini keşfetmeleri de ayrıca ufuk açıcı… özellikle yaz okulu disiplinlerarası düşünme becerisi açısından çok iyi planlanmıştı. Tekrar teşekkür ederiz.

Şermin Topaç ( 7 yaş velimiz); 2 haftalık yaz okulu programına, oğlum kaçırmamak için heyecanla saatleri sayarak programa katıldı . Çok eğlenmiş ve kendine güveni gelmiş şekilde programı tamamladı.

Büşra Şimşek ( 4 yaş velimiz); Oğluma katkısı büyük oldu kendi kendine tasarım yapmayı yeni şeyler yaratmayı öğrendi ve keyifle lego blok gibi oyuncakları ile oynamaya başladı.

Dilek Selvi ( 10 yaş velimiz); Tüm çalışanların ilgisi alakası çok iyiydi. Kursa gidemediğimiz zaman telafi ders yapılması paranın yanmaması güzel bir seçenekti. Oğlum çok severek bu kursu 4 dönemde tamamladı. Oğlum çabuk sıkılır bazı kurslardan ama bu kursa severek, her hafta bunu yapacağız gibi heyecanla gitti. Oğluma bu etkinliği sevdirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Cansu Kara ( 5 yaş velimiz); 4 kur boyunca Big Builders eğitimlerine katılan oğlum hem eğlendi, hem de gerçek anlamda öğrendi. Perspektif geliştirerek kopyalamaya, gördüğü resmi çizmeye, henüz 4,5 yaşında olmasına rağmen lego classics ile modelden bakarak ve özgün şekilde çalışmaya başladı. Mevcut eğitimlerden çok memnun kaldım ve çevremdeki tüm arkadaşlarıma da gönül rahatlığıyla tavsiye ettim. Eğitmenimize de bu vesile ile bir kez daha çok teşekkür ederim iletişimi ve her daim artarak devam eden sevecenliği için…

Binnur Servi ( 4 yaş velimiz); Kızım ne yazık ki sürekli aktivitelere başlar ve bir süre sonra sıkılıp bırakır. (Jimnastik, bale, yüzme vb.) Fakat 1 senedir gününü beklediği tek aktivitesi Genç Mühendisler. Yaz tatillerimizi bile ders günlerine göre ayarladığımız çok faydalı ve keyifli bir etkinlik. Ayrıca sahibesi çok ilgili, anlayışlı. Öğretmenleri Murat bey ve Zeynep hanımı kızım da biz de çok seviyoruz işlerinde çok başarılılar ve bir o kadar da sevgi dolular. Gerçekten severek ve ilgiyle yaklaşıyorlar. Kısacası herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir merkez.

Herhangi bir sorunuz varsa lütfen:

Bize Ulaşın